Producenci

Dostawcy

Brak dostawców

Newsletter

MASECZKA Z NANOSREBREM UNIWERSALNA Powiększ do pełnego rozmiaru

MASECZKA Z NANOSREBREM UNIWERSALNA

Maska z NanoSrebrem firmy RAYPATH wielokrotnego użytku.

Więcej szczegółów

49 dostępnych

25,00 zł

Maska wielokrotnego użytku uszyte są z materiału wykonanego z mikrowłókien o grubości kilku tysięcznych milimetra. Dodatkowo materiał jest uszlachetniony nanosrebrem. 

Uwagi i zalecenia:

1. Maseczka nie jest zabespieczeniem przed koronowirusem. Podczas jej stosowania należy stosować się do zasad higieny.

2. WHO zaleca się stosowanie maseczki przez osoby, które mają objawy infekcji wirusowej, tj. podwyższoną temperaturę, kaszerl, problemy z oddychaniem, kichanie, aby ograniczyć rozprzestrzenianie się drobnoustrojów. 

3. Zaleca się stosowanie maseczek przez osoiby zdrowe, które narażone są na kontakt z zainfekowanymi osobami. 

4. Maseczka chroni przed dotykaniem twarzy i błony śluzowej dłońmi, które mogły dotykać zanieczyszczonych powierzchni. 

Maseczki prać recznie szarym mydełkiem lub w pralce  w temp. do 60 stopni C, bez środków zmiękczających. Ze względów higienicznych maseczki nie podlegają zwrotowi. 

NanoSrebro znane w medycynie współczesnej od prawie stu lat, jest lekiem naturalnym. Srebro w postaci koloidalnej jest przyswajalne w około 98-99% kiedy minerały w postaci tabletek są przyswajalne tylko w 40-60%.

NanoSrebro jest roztworem o działaniu przeciwbakteryjnym, przeciwwirusowym i grzybobójczym. Słuzy do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Jest antybiotkiem: efektywnym, łagodnym i nietoksycznym. Nie kumuluje się w organizmie i zostaje w ciągu kilku dni wydalony. Jesli antybiotyk eliminuje około 6-7 szkodliwych bakterii, to srebro koloidalne niszczy ponad 650 chorobotwórczych bakterii, wirusów, grzybów i pleśni.