Producenci

Newsletter

VALVOLINE DURABLEND DIESEL 10W40 1L Powiększ do pełnego rozmiaru

VALVOLINE DURABLEND DIESEL 10W40 1L

Półsyntetyczny olej silnikowy

Więcej szczegółów

Stan: Ten produkt nie występuje już w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

26,00 zł

Valvoline Durablend Diesel 10w40  

Półsyntetyczny olej silnikowy klasy Premium do samochodów osobowych – opracowany specjalnie do silników wysokoprężnych z turbodoładowaniem – wykracza ponad wymagania większości producentów silników wysokoprężnych. 

Formuła oleju VALVOLINE DURABLEND DIESEL 10W40 oparta jest na wysokiej klasy wyselekcjonowanych dodatkach uszlachetniających, co sprawia, że DuraBlend oferuje lepsze właściwości niż inne półsyntetyczne i mineralne oleje silnikowe. DuraBlend zapewnia lepszą ochronę elementów silników pracujących w warunkach znacznego obciążenia, takich jak niskie i wysokie temperatury, krótkie cykle przejazdów, w których nie osiągana jest ustabilizowana temperatura pracy, jazda miejska z dłuższymi okresami pracy silnika na biegu jałowym, a także dłuższe przejazdy na wysokich obrotach. Olej Valvoline DuraBlend zapewnia zwiększoną trwałość w szerokiej gamie zastosowań. 

Zastosowanie:

Do silników wysokoprężnych - Odpowiedni do silników wysokoprężnych z wtryskiem bezpośrednim, z i bez turbodoładowania - Do samochodów używanych w niskich temperaturach - Zalecany do silników wysokoprężnych z wtryskiem bezpośrednim 

Klasa lepkości 

SAE 10W-40

Klasa jakości: 

ACEA: A3 / B4 , API: CF 

Specyfikacje 

MB 229.1, VW 505.00