Producenci

Newsletter

VALVOLINE MAXLIFE GL-4 75W90 1L Powiększ do pełnego rozmiaru

VALVOLINE GEAR OIL GL-4 75W90 1L

Olej przekładniowy Valvoline 75W90 GL4 Gear Oil to w pełni syntetyczny olej przekładniowy do stosowania w różnych pojazdach.

Więcej szczegółów

18 dostępnych

38,00 zł

VALVOLINE GEAR OIL 75W90 GL4 1L

Olej przekładniowy najwyższej jakości , odporny na skrajne ciśnienia do skrzyń biegów i zespołów przenoszenia napędu, dla których producent określił olej zgodny ze specyfikacją GL-4 SAE 75W-90. Olej VALVOLINE GEAR OIL 75W-90 zapewnia znakomitą ochronę i smarowanie skrzyni biegów w szerokim zakresie temperatur. 

Odpowiedni do manualnych skrzyń biegów i układów przeniesienia napędu w samochodach osobowych, użytkowych, ciężarowych oraz autobusach, których producent zaleca stosowanie oleju przekładniowego klasy GL-4 o lepkości SAE 75W-90. Nadaje się do użytku w bardzo niskich temperaturach.  

ZALETY
 

  • Optymalna ochrona przed zużyciem, również w warunkach bardzo dużego obciążenia.
  • Nowoczesne dodatki chronią przed korozją, utlenianiem, pienieniem oraz odkładaniem się osadów.
  • Syntetyczne oleje bazowe oraz dobrze zbilansowany pakiet dodatków uszlachetniających pozwalają uniknąć awarii nawet przy długotrwałej eksploatacji.
  • Doskonałe parametry lepkości i temperatury, nawet przy bardzo niskich temperaturach otoczenia. Bardzo stabilna lepkość połączona z zaletami oleju wieloklasowego, utrzymujące się przez długi czas.
  • Płynniejsze smarowanie przyczynia się do większej oszczędności paliwa. Zwiększona cyrkulacja oleju zapewnia lepsze chłodzenie, prowadząc do oszczędności paliwa.

KLASA JAKOŚCIOWA 

API: GL-4
Lancia, Ford, Chevrolet, Opel, Saab, Hyundai, Kia, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Suzuki, Land Rover, Jaguar, Toyota

*Przed zastosowaniem, zapoznaj się z instrukcją obsługi pojazdu