Producenci

Newsletter

MOTUL INUGEL OPTIMAL ULTRA 1L. Powiększ do pełnego rozmiaru

MOTUL INUGEL OPTIMAL ULTRA 1L.

Skoncentrowanym płynem chłodniczym, który należy zmieszać z miękką wodą w celu uzyskania płynu chłodniczego.

Więcej szczegółów

16 dostępnych

29,00 zł

MOTUL INUGEL OPTIMAL ULTRA jest skoncentrowanym płynem chłodniczym, który należy zmieszać z miękką wodą w celu uzyskania płynu chłodniczego.
Zalecany do wszelkich systemów chłodniczych: samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn budowlanych, drogowych i rolniczych, statków i silników stacjonarnych.

Własności:
Zawiera składnik zgorzkniający w celu zapobieżenia wypiciu produktu. Płyny chłodnicze i odmrażacze mają słodki smak ale są szkodliwe.
Optymalna ochrona układu chłodzenia przed zamarzaniem i korozją. Technologia AOT zapewnia doskonałą ochronę termiczną i skuteczne chłodzenie silnika zapobiegając przegrzaniu. Ta organiczna technologia zapewnia własności antykorozyjne, które utrzymują się w wysokich temperaturach i pomimo starzenia się płynu. Niewielki zużycie inhibitorów korozji pozwalają na dłuższy okres wymiany. Chroni pompę wodną, zapobiega osadzaniu się kamienia. Bezpieczny dla uszczelek oraz gumowych i plastikowych części

Zalecenia:
Nie należy stosować produktu w czystej postaci. Mieszać z miękką wodą by uzyskać żądany poziom zabezpieczenia przed mrozem. W celu utrzymania właściwości antykorozyjnych nie należy rozpuszczać poniżej 33%.
Woda do zmieszania: Jeśli to możliwe używać miękkiej wody.
Wymiana: zgodnie z zaleceniem producenta.

Niewolno stosować tego produktu w celu ochrony wody pitnej przed zamarzaniem.