Producenci

Newsletter

SOFT99 FUSSO COAT 12 MONTHS LIGHT JASNA KAROSERIA Powiększ do pełnego rozmiaru

SOFT99 FUSSO COAT 12 MONTHS LIGHT JASNA KAROSERIA

Fusso Coat 12 Months Wax Light to wosk do jasnych lakierów w zestawie z gąbką do aplikacji. Sprawdzony sposób na długotrwały i olśniewający blask samochodu.

Więcej szczegółów

Stan: Ten produkt nie występuje już w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

95,00 zł

SOFT99 WOSK DO JASNYCH LAKIERÓW

Fusso Coat 12 Months Wax Light to wosk do jasnych lakierów w zestawie z gąbką do aplikacji. Sprawdzony sposób na długotrwały i olśniewający blask samochodu. Posiada właściwości hydrofobowe i zabezpieczające. Pozostawia antystatyczną powłokę pozwalając przy okazji skutecznie skrócić czas mycia samochodu.

Długotrwałe zabezpieczenie i piękny blask prosto z Japonii.

Fusso Coat 12 Months Wax Light to wysokiej klasy wosk, którego głównym celem jest stworzenie długotrwałej ochronnej powłoki hydrofobowej. Polecany do samochodów o jasnym lakierze. W składzie preparatu znajdują się polimery fluorowe, dzięki którym gromadzenie się brudu na karoserii jest znacznie utrudnione, a woda jeszcze lepiej odprowadzana.

Wosk  stanowi dodatkową ochronę na działanie ptasich odchodów, kwaśnych deszczy i odbarwień spowodowanych przez promienie UV. Dzięki zastosowaniu Fusso Coat 12 Months Wax Light samochód wymaga znacznie rzadszego mycia, ponieważ antystatyczna powłoka trudniej zbiera brud i film drogowy. Charakterystyczną cechą produktu jest długotrwałe utrzymywanie się na powierzchni lakieru - nawet do 12 miesięcy!

Mocne Strony

 • Właściwości hydrofobowe
 • Wysoki, piękny połysk
 • Ochrona przed czynnikami zewnętrznymi
 • Sposób na łatwiejsze utrzymanie samochodu w czystości

Pojemność: 200g

Sposób użycia

 1. Zastosowanie wosku wymaga uprzedniego upewnienia się, czy jest odpowiednio dobrany do koloru lakieru. Produkt najlepiej sprawdzi się na jasnych lakierach takich jak biały, srebrny, jasnobłękitny itp.
 2. Przed aplikacją należy dokładnie umyć, odtłuścić i osuszyć lakier.
 3. Jeśli karoseria jest bardzo mocno zanieczyszczona, zaleca się jej dokładne umycie z zastosowaniem specjalnego środka do usuwania smoły i asfaltu.
 4. Użycie glinki jest również bardzo wskazane.
 5. Następnie należy nałożyć odpowiednią ilość preparatu na dołączoną do opakowania gąbkę i dokładnie rozprowadzić na karoserii cienką warstwę wosku.
 6. Odczekać od 5-10 minut (zalecana temperatura dla takiego czasu to 20°C, zimą należy wydłużyć czas oczekiwania do 20 minut), aż wosk nabierze mlecznego koloru.
 7. Dotrzeć wosk do pełnego, szklistego blasku za pomocą miękkiej mikrofibry.