Producenci

Newsletter

SOFT99 FUSSO COAT 12 MONTHS DARK CIEMNA KAROSERIA Powiększ do pełnego rozmiaru

SOFT99 FUSSO COAT 12 MONTHS DARK CIEMNA KAROSERIA

Fusso Coat 12 Months Wax Dark to wosk do ciemnych lakierów w zestawie z gąbką do aplikacji to sprawdzony sposób na olśniewający blask samochodu. 

Więcej szczegółów

Stan: Ten produkt nie występuje już w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

95,00 zł

SOFT99 WOSK DO CIEMNYCH LAKIERÓW

Fusso Coat 12 Months Wax Dark to wosk do ciemnych lakierów w zestawie z gąbką do aplikacji to sprawdzony sposób na olśniewający blask samochodu. Posiada bardzo dobre właściwości hydrofobowe i zabezpieczające. Zapewnia antystatyczną powłokę, dzięki której lakier znacznie wolniej się brudzi i jest łatwiejszy w pielęgnacji.

Wosk klasy premium dla ciemnych lakierów!

Fusso Coat 12 Months Wax Dark jest woskiem, którego głównym celem jest stworzenie długotrwałej ochronnej powłoki hydrofobowej. Polecany do samochodów o ciemnym lakierze (czarny, granatowy, grafitowy itp). W jego szlachetnym składzie znajdują się polimery fluorowe, dzięki którym gromadzenie się brudu na karoserii jest znacznie utrudnione, a woda doskonale odprowadzana.

Fusso Coat 12 Months to również dodatkowa ochrona dla lakieru, narażonego na działanie kwaśnych deszczy i odbarwień spowodowanych przez promienie UV. Dzięki zastosowaniu Fusso Coat 12 Months Wax Dark, samochód nie wymaga częstego mycia, ponieważ uzyskana powłoka jest śliska i antystatyczna. Charakterystyczną cechą produktu jest długotrwałe utrzymywanie się na powierzchni lakieru - nawet do 12 miesięcy!

Mocne strony

 • doskonałe właściwości hydrofobowe
 • piękny połysk lakieru
 • długotrwała powłoka - zachowuje właściwości do 12 miesięcy
 • ochrona przed czynnikami środowiskowymi
 • sposób na łatwe utrzymanie samochodu w czystości

Pojemność: 200g

Sposób użycia

 1. Zastosowanie wosku wymaga uprzedniego upewnienia się, czy jest odpowiednio dobrany do koloru lakieru. Produkt najlepiej sprawdzi się na ciemnych lakierach.
 2. Przed aplikacją należy pozbyć się wszelkich zabrudzeń z karoserii. Piasek lub pył na karoserii jest niedopuszczalny.
 3. Jeśli karoseria jest bardzo mocno zanieczyszczona, zaleca się jej dokładne umycie z zastosowaniem specjalnego śodka do usuwania smoły i asfaltu.
 4. Następnie należy nałożyć odpowiednią ilość preparatu na dołączoną do opakowania gąbkę i dokładnie, a przede wszystkim równomiernie, rozprowadzić na karoserii cienką warstwą preparatu.
 5. Odczekać od 5-10 minut (zalecana temperatura dla takiego czasu to 20°C, zimą należy wydłużyć czas oczekiwania do 20 minut), aż wosk nabierze mlecznego koloru.
 6. Dotrzeć wosk do pełnego, szklistego blasku za pomocą miękkiej mikrofibry.