Producenci

Newsletter

FARECLA G3 PROFESSIONAL PAINT RENOVATOR 500ML. Powiększ do pełnego rozmiaru

FARECLA G3 PROFESSIONAL PAINT RENOVATOR 500ML.

Paint Renowator -  farby odnowiciel 

Więcej szczegółów

10 dostępnych

44,00 zł

Pasta odnawiająca powierzchnię G3 Paint Renovator zawiera unikalne środki ścierne (eDA) , które łagodnie , ale efektywnie usuwają przebarwienia lub likwidują kredowanie na całej powierzchni samochodu pozostawiając nieskazitelny salonowe wykończenie bez szkody dla lakieru.

Cząsteczki eDA rozcierają się i wciąż redukują podczas kiedy Ty usuwasz rysy, ostatecznie osiągają postać gładkiego fluidu, więc nie ma zagrożenia uszkodzenia lakieru .

Zrozumienie technologii G3

Z linia Formula G3 uzyskanie profesjonalnego rezultatu jest bardzo łatwe, gdyż bazuje ona na unikalnym, powiązanym systemie technologi molekularnej opracowanej przez Fareclę.

Technologia Farecli jest kluczem do uzyskania profesjonalnego wykończenia powierzchni, a formuła produktów sprawia, że aplikacja ręczna jest banalnie łatwa.

Sercem linii G3 jest wynaleziony unikalny środek ścierny (eDa) który jest ekstremalnie drobny, a jednocześnie wystarczająco ostry by szlifować rysy kontynuując swoje rozcieranie aż do gładkiej , płynnej postaci. To oznacza, że nie wkładając wysiłku w usuwanie rys czy odnawianie lakieru uzyskujemy fantastyczny efekt – błyszczącą powierzchnię bez potrzeby używania maszyny polerskiej.

Produkty linii Formula G3 są odpowiednie do każdego typu lakieru i do każdego koloru włącznie z lakierem bezbarwnym czy metalicznym. Pojedyncze produkty przynoszą świetny efekt, a zastosowanie całej linii produktowej pozwoli uzyskać pełne odnowienie i ochronę powierzchni co znacząco przedłuża żywotność lakieru Twojego samochodu.