Producenci

Newsletter

FARECLA DETOX SHAMPOO 500ML. Powiększ do pełnego rozmiaru

FARECLA G3 PROFESSIONAL DETOX SHAMPOO 500ML.

Szampon G3 Detox 

Więcej szczegółów

8 dostępnych

35,00 zł

Skoncentrowany szampon G3 Detox Shampoo usunie z powierzchni wszelkie zanieczyszczenia i pozostawi Twój samochód czysty i przygotowany pod odnawianie , usówanie rys czy po prostu woskowanie. 

Przed jakimikolwiek pracami nad odnawianiem lakieru , usuwanie rys czy woskowanie koniecznie należy zapewnić usuniecie wszelkich pozostałości, zanieczyszczeń i brudu - tylko to zapewni optymalną powierzchnię z która możemy pracować. Szampon G3 Detox Shampoo pomoże osiągnąć najlepszy efekt. 

Zrozumienie technologii G3

Z linia Formula G3 uzyskanie profesjonalnego rezultatu jest bardzo łatwe, gdyż bazuje ona na unikalnym, powiązanym systemie technologi molekularnej opracowanej przez Fareclę.

Technologia Farecli jest kluczem do uzyskania profesjonalnego wykończenia powierzchni, a formuła produktów sprawia, że aplikacja ręczna jest banalnie łatwa.

Sercem linii G3 jest wynaleziony unikalny środek ścierny (eDa) który jest ekstremalnie drobny, a jednocześnie wystarczająco ostry by szlifować rysy kontynuując swoje rozcieranie aż do gładkiej , płynnej postaci. To oznacza, że nie wkładając wysiłku w usuwanie rys czy odnawianie lakieru uzyskujemy fantastyczny efekt – błyszczącą powierzchnię bez potrzeby używania maszyny polerskiej.

 

Produkty linii Formula G3 są odpowiednie do każdego typu lakieru i do każdego koloru włącznie z lakierem bezbarwnym czy metalicznym. Pojedyncze produkty przynoszą świetny efekt, a zastosowanie całej linii produktowej pozwoli uzyskać pełne odnowienie i ochronę powierzchni co znacząco przedłuża żywotność lakieru Twojego samochodu.