Producenci

Newsletter

FARECLA G3 PROFESSIONAL BODYSHOP DETAILER 500ML. Powiększ do pełnego rozmiaru

FARECLA G3 PROFESSIONAL BODYSHOP DETAILER 500ML.

BODYSHOP DETAILER  środek czyszczący 

Więcej szczegółów

8 dostępnych

42,00 zł

G3 Bodyshop Detailer to łagodny środek czyszczący do stosowania pomiędzy myciami. Usuwa lekki brud, kurz i odciski palców na wszelkich powierzchniach zewnętrznych pozostawiając powierzchnię lekko nawoskowaną i błyszczącą.

Pomaga to zapobiec gromadzeniu się zanieczyszczeń, które mogą się zakorzenić w lakierze i może być używany na wszystkich innych powierzchni zewnętrznych, w tym gum, plastiku i chromie. Jego łagodna formuła sprawia że można używać go na co dzień.

Środek ten świetnie pracuje także jako nawilżacz z całą gamą produktów Formuła G3 szczególnie z glinka polerską G3 Body Prep Clay Mitt .

Zrozumienie technologii G3

Z linia Formula G3 uzyskanie profesjonalnego rezultatu jest bardzo łatwe, gdyż bazuje ona na unikalnym, powiązanym systemie technologi molekularnej opracowanej przez Fareclę.

Technologia Farecli jest kluczem do uzyskania profesjonalnego wykończenia powierzchni, a formuła produktów sprawia, że aplikacja ręczna jest banalnie łatwa.

Sercem linii G3 jest wynaleziony unikalny środek ścierny (eDa) który jest ekstremalnie drobny, a jednocześnie wystarczająco ostry by szlifować rysy kontynuując swoje rozcieranie aż do gładkiej , płynnej postaci. To oznacza, że nie wkładając wysiłku w usuwanie rys czy odnawianie lakieru uzyskujemy fantastyczny efekt – błyszczącą powierzchnię bez potrzeby używania maszyny polerskiej.

Produkty linii Formula G3 są odpowiednie do każdego typu lakieru i do każdego koloru włącznie z lakierem bezbarwnym czy metalicznym. Pojedyncze produkty przynoszą świetny efekt, a zastosowanie całej linii produktowej pozwoli uzyskać pełne odnowienie i ochronę powierzchni co znacząco przedłuża żywotność lakieru Twojego samochodu.