Producenci

Newsletter

MOTUL E7 INSECT REMOVER 400ML. Powiększ do pełnego rozmiaru

MOTUL E7 INSECT REMOVER 400ML.

Usuwa pozostałości owadów i odpadów organicznych (np. ptasie odchody)  z owiewek , lakieru, metalowych części , lusterek i tworzyw sztucznych motocykli , quadów,  gokartów. Skutecznie usuwa brud nie pozostawiając żadnego śladu.

Więcej szczegółów

20 dostępnych

21,00 zł

MOTUL jest obecnie niepodważalnym, światowym liderem w produkcji najwyższej jakości środków smarnych do pojazdów mechanicznych . Dzięki doświadczeniu i znakomitym inżynierom, to właśnie Motul sukcesywnie wprowadza na światowe rynki, nowe innowacje technologiczne, które zapewniają produktom Motul’a, bezspornie od prawie 150 lat, pozycję w ścisłej czołówce swojej branży.

Insect Remover  - usuwa pozostałości owadów i odpadów organicznych (np. ptasie odchody)  z owiewek , lakieru, metalowych części , lusterek i tworzyw sztucznych motocykli , quadów,  gokartów. Skutecznie usuwa brud nie pozostawiając żadnego śladu. Formuła antykorozyjna zabezpiecza i nie niszczy powierzchni spryskanych preparatem.

Sposób użycia:

Dokładnie rozpyl preparat . Pozostaw na minute lub dwie i zetrzyj miękką , niestrzępiącą się szmatką. Używać na schłodzonych powierzchniach, nie poddawać ich bezpośrednio pod promienie słoneczne.