Producenci

Newsletter

MOTUL M3 PERFECT LEAHTER 250ML. Powiększ do pełnego rozmiaru

MOTUL M3 PERFECT LEAHTER 250ML.

Oczyszcza, konserwuje wszystkie typy skór.

Więcej szczegółów

20 dostępnych

25,00 zł

MOTUL jest obecnie niepodważalnym, światowym liderem w produkcji najwyższej jakości środków smarnych do pojazdów mechanicznych . Dzięki doświadczeniu i znakomitym inżynierom, to właśnie Motul sukcesywnie wprowadza na światowe rynki, nowe innowacje technologiczne, które zapewniają produktom Motul’a, bezspornie od prawie 150 lat, pozycję w ścisłej czołówce swojej branży.

Motul M3 Perfect Leather

czyszczenie, pielęgnacja skóry

Preparat o kremowej konsystencji sformułowany z mydlanego wyciągu oliwy z oliwek, gliceryny i oleju terpentyny. Oczyszcza i, odżywia i odświeża wszystkie rodzaje skóry. Może być stosowany na kurtki, spodnie, buty, rękawice, sidła skórzane, siodła worki, itp. Chroni przed działaniem czynników zewnętrznych ( zadrapania, przebarwienia) Hydroizolacja / efekt przeciwdeszczowy. Przedłuża życie skóry . 

Sposób użycia :

Wstrząsnąć butelkę. Nałóż krem na powierzchni za pomocą czystej i suchej szmatki. Pozostawić na chwilę. Wetrzyj okrężnymi ruchami. Uprzednio wykonaj test na nie widocznej części. Zawiera terpentynę może wywoływać reakcje alergiczną .