Producenci

Newsletter

FILTR OLEJU FILTRON OP642/2 Powiększ do pełnego rozmiaru

FILTR OLEJU FILTRON OP642/2

Filtr Oleju marki Filtron OP642/2 pasuje do Renault, Dacia, Nissan

Więcej szczegółów

18 dostępnych

18,00 zł

Pasuje do :  RENAULT, NISSAN, DACIA

Parę słów o Marce Filotron : 

Firma Filtron powstała w 1982 r. i specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości filtrów dla motoryzacji, maszyn i urządzeń silnikowych, sprzętu ciężkiego oraz urządzeń specjalistycznych.

Dynamiczny rozwój sprawił, że jest dzisiaj firmą o światowym zasięgu działania. Ponad połowę wyrobów marki Filtron jest eksportowanych m.in. do Niemiec, Wielkiej Brytanii, Francji, Irlandii, Norwegii, Szwecji, Finlandii, Szwajcarii, Rosji, Grecji, Włoch, Portugalii, Hiszpanii, Bułgarii, Czech, na Ukrainę, Węgry oraz do Ameryki i Afryki.

Należy do międzynarodowego koncernu motoryzacyjnego Affinia Group, lidera w projektowaniu, produkcji, dystrybucji oraz marketingu na globalnym rynku części zamiennych i heavy-duty.

Oferta handlowa marki Filtron to ponad 2300 typów filtrów w jakości wyposażenia fabrycznego. Jest dostawcą filtrów dla takich firm jak: Volkswagen, General Motors, Ford, Land Rover, Jaguar, Mercedes-Benz, Saab, Lotus, Harley&Davidson, Suzuki, Aston Martin.

Filtry marki FILTRON przeznaczone na rynek części zamiennych są produkowane dokładnie według tych samych standardów co dostarczane do producentów samochodów.

Firma Filtron współpracuje z firmą macierzystą WIX Filtration Corp., największym producentem filtrów na kontynencie amerykańskim, z siedzibą w USA.